Kaip papuošti namus Kalėdoms?

Dažnas artėjant Kalėdoms jaučia smagų jaudulių, kad galės dabinti namus lemputėmis ir kitomis dekoracijomis. Norintiems palengvinti idėjų generavimą, padėti lengviau sukurti šventinio dekoro viziją pateikiame patarimų, kaip papuošti namus Kalėdoms.

Kaip gi be girliandų!

Be šių dekoracijų tikriausiai neapsieina nė vienos Kalėdos, tiesa? Tačiau ar galime stebėtis, kai  girliandų lempučių spindėjimas suteikia tiek žavesio ir magijos, sustiprina romantiką, jaukumą, kas Kalėdoms idealiai tinka. Girliandas rinkitės kalėdinei eglutei, arkų puošimui namuose, veidrodžių, girliandos varvekliai arba girliandos užuolaidos tobulai tiks langų puošimui.

Labai dailiai atrodo smulkučių lempučių girliandos stikliniuose induose – vazose, stiklainiuose, taurėse ir panašiai. Toks akcentas atrodo labai elegantiškai ir prabangiai, puikiai tiks palangės papuošimui, šventinio stalo, komodos, sekcijos, židinio ir kt.

Žvakės ir žibintai – jaukiam apšvietimui

Žvakių liepsnelių „šokis“ nepriekaištingai papildo kalėdinį dekorą namuose, todėl vieną masyvesnę ar kelių įvairaus dydžio žvakių kompoziciją įkurdinkite ant valgomojo stalo. Taip pat daili žvakė gali atsidurti ir svetainėje ant žurnalinio staliuko, suteikiant daugiau jaukumo bei šventinės nuotaikos ir šiai patalpai. Dekoratyviniai klasikiniai ar modernūs žibintai – puikus pasirinkimas kalėdiniam dekoravimui. Jiems vietą atraskite po eglute, ant laiptų pakopų, palangių ar kitur. O galbūt Kalėdoms įrengiate namuose jaukų kampelį su foteliu, pastatomu šviestuvu, pledu, kailiniu kilimėliu? Tuomet žibintui tai irgi bus puiki vieta.

Popierinės žvaigždės – ekonomiška ir efektinga

Pakabinamos arba pastatomos popierinės žvaigždės išsiskiria patrauklia kaina ir kuriama estetika. Tai vienas iš kalėdinių simbolių, todėl labai tiks šiam šventiniam namų papuošimui. Žvaigždes galite kabinti ant šviestuvo, ant lango, arba pastatyti ant stalo, žurnalinio staliuko, palangės, židinio atbrailos (jei židinys nekūrenamas), įkomponuoti knygų ar kitoje lentynoje ir pan.

Tekstilė – jaukumo garantas

Kalėdos asocijuojasi su jaukumu, tiesa? O tokią atmosferą sukurti padės tekstilės elementai, kurie gali atsirasti bet kurioje namų patalpoje. Todėl svarstydami, kaip papuošti namus Kalėdoms, nepagailėkite namuose ir tekstilės elementų: minkštutėlių pledų ant sofos, fotelių, taip pat švelnių, jaukumą kuriančių pagalvėlių.

Dalintis:

Kitos naujienos

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika