Kalėdinės lemputės

Kai ruduo skaičiuoja paskutines savo dienas ir nenumaldomai artėja šaltasis metų laikas, dažnas iš mūsų pradeda svajoti, kaip puoš namus ir kiemą Kalėdoms. Ir tikriausiai nesuklysime pasakę, kad beveik visi į papuošimų sąrašą įtraukia kalėdines lemputes, kurios yra tarsi stebuklingas įrankis, norint akimirksniu patalpai ar lauko erdvei suteikti to magiško, spindinčio žavesio. Tad jei domina Kalėdinės lemputes laukui ir namams, siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą, kur tikrai patinkančių variantų atras net patys išrankiausi.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Kalėdinės lemputės – šaunus įrankis šventiškai atmosferai sukurti

Spalvotos lemputės

Baltos arba spalvotos lemputės padės lengvai namuose ir kieme sukurti kalėdinę pasaką. Namuose lempučių girliandas, žinoma, rinkitės eglutei, taip pat jos gali papuošti ir lubas, langą, namuose esančias arkas, laiptų turėklus, išryškinti paveikslus ar kitus meno kūrinius. Smulkių lempučių girliandos gali būti įkomponuotos ir ant šventinio stalo, žurnalinio staliuko, komodos ar kt.

Lauko girliandos varvekliai

Lauke girliandos varvekliai labai populiarus sprendimas namo pastogės papuošimui, masyvesnius burbulus turinčios lempučių girliandos gali įsikurti terasoje, po stogeliu prie įėjimo į namus. Kalėdinės lemputės padės įstabiai papuošti ir kieme augančius medžius, čia esančias sūpynes, suolelius ar kitus lauko baldus, išskirtinius augalus, pavėsinę ir pan.

Lemputės eglutei: kokias rinktis?

Kalėdų eglutes puošiame dirbtiniais, natūraliais, rankų darbo žaisliukais, kuriems į draugiją idealiai tinka ir lempučių girliandos. Pastarosios ilgį pasirinkite pagal tai, koki dydžio eglę puošiate. Mažai eglutei užteks ir 9 ar 10 metrų girliandos, o jei Kalėdų medis didelis, tuomet rinkitės ilgesnę arba tarpusavyje sujunkite kelias girliandas.
Atsižvelkite į spalvą. Jei norite minimalizmo, estetikos, girliandos spalvą derinkite prie žaisliukų spalvos, kad eglės kolorite dominuotų 1–2 spalvos. Tačiau jei norite žaismingo įvaizdžio ir platesnės spalvų paletės, rinkitės kelių spalvų girliandas.
Beje, originalesnei eglei tiks ne tik klasikinės girliandos, bet ir išsiskiriančios įmantriomis formomis.

Kalėdinės lemputės lauko erdvei ir vidaus patalpoms mūsų asortimente

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti labai platų kalėdinių lempučių pasirinkimą pagal įvairius kriterijus:
· Tipas: smulkių lempučių girliandos, LED lemputės, LED lempučių girliandos „Bulbs“ su keičiamomis lemputėmis, taip pat „Bombs“, „Sniegelis“ ir kitos.
· Ilgis: 9, 10 metrų ar kitas.
· Lempučių skaičius: 20, 60, 90, 100 ar dar didesnis.
· Laido spalva: juodas, baltas.
· Lempučių spalva: šalta balta, šilta balta, mėlyna, rausva, oranžinė, žalia, raudona, geltona ar kitokia.
Visos mūsų parduodamos kalėdinės lemputės namui, kiemui yra aukštos kokybės, patvarios, sėkmingai tarnausiančios net kelerius metus bei atitinkančios visus saugumui keliamus reikalavimus. Laukui skirtos lemputės yra apsaugotos nuo aplinkos poveikio, tad drąsiai gali būti eksploatuojamos bet kokiomis oro sąlygomis.

Lemputės kalėdinės nuotaikos kūrimui: kodėl verta pirkti čia?

Mūsų e. parduotuvėje – tik kruopščiai atrinktos prekės, todėl galite neabejoti, kad pirkinys bus kokybiškas. Prie visų prekių rasite svarbiausią informaciją, nuotraukas, gali būti palikti pirkėjų atsiliepimai – visa tai padės apsispręsti, kokios kalėdinės lemputės tiksliausiai atitinka jūsų poreikius.
Siūlome pirkti gera kaina net tada, kai netaikoma akcija. Kadangi rinkoje esame jau ne vienerius metus, turime galimybę pasiūlyti patrauklų kainos ir kokybės santykį. Jei norite mokėti dar mažiau, luktelkite, kol vyks kalėdinių lempučių išpardavimas – tokiu atveju jūsų pasirinkti gaminiai bus parduodami dar geresne kaina.
Pirkti internetu patogu ir todėl, kad esate nepriklausomi nuo vietos, taigi mūsų prekės jus sklandžiai ir operatyviai pasieks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje ar kitame mieste Lietuvoje.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika