Lauko girliandos

Lauko girliandos bus šaunus pasirinkimas tiems, kurie savo kieme nori sukurti pasaką. Plati produktų įvairovė šioje prekių kategorijoje leis lengvai įgyvendinti net sudėtingiausias šventinio apšvietimo vizijas. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti daug aukštos kokybės girliandų, kurios žavės ne tik savo švieselėmis, bet ir kokybe, patvarumu ir tikrai bus ilgalaikė investicija gera kaina.

Rodoma 1–16 iš 19

Kur gali būti kabinama lauko girlianda?

Lauko girliandomis galite puošti namą, pirties pastatą ar kitus statinius savo kieme. Tam puikiai tiks girliandos varvekliai, kabinamos pastogėje palei stogo briauną per visą perimetrą arba jo dalį.
Pastaruoju metu labai populiaru girliandų tinkleliais dekoruoti kieme medžius. Tiesa, šis variantas labiau tinkamas žiemai, kai lapuočiai yra be lapų – tuomet dosniai apraizgyti lemputėmis jie kuria tikrai pasakišką kiemo vaizdą.
Girliandos dideliais burbuliukais puikiai tinka pastogėms, pavyzdžiui, sodo pavėsinėje, terasoje, balkone, prie įėjimo į namus. Tokias girliandas galite sujungti į vieną ir tiesti nuo vieno medžio lajos iki kito ir taip išraizgyti po gana didelį kiemo plotą – vaizdas tik žiemą, tiek šiltuoju metų laiku sutemus bus pasakiškas.
Kalėdiniu laikotarpiu populiaru papuošti gyvą eglutę kieme, jei tokia jame auga. Tad jei turite žaliaskarę savo sode, nepagailėkite lempučių girliandos ir jai.
Beje, lauko girliandos kiemą gali puošti toli gražu ne tik kalėdiniu laikotarpiu. Jos įstabiai atrodys visais metų laikais: tiek spindinčios žiemą sniego fone, tiek ir suteikiančios daug jaukumo šiltais vasaros vakarais.

Kas svarbu renkantis girliandas laukui?

Pirmiausia nuspręskite, ar laukui rinksitės tiesią girliandą, ar varveklius. Varvekliai dažniau pasirenkami kabinti palei stogo briauną, o tiesi pritaikoma bene visur.
Kabinant lauke labai svarbu, kad girlianda būtų atspari šalčiui, drėgmei, vandeniui, taigi atsižvelkite į atsparumo klasę. Pastaroji turėtų būti ne žemesnė kaip IP65.
Laidas ne mažiau svarbus. Rekomenduojame vengti laidų iš plastiko, mat sušalęs jis lengvai pažeidžiamas. Geriausias variantas – minkšta guma.
Atkreipkite dėmesį ne tik į bendrą girliandos ilgį, bet ir į šviečiančios dalies. Pasitaiko, kad žmonės nusiperka ilgą girliandą, tačiau pasirodo, kad labai didelę ilgio dalį užima vien tik laidas, o šviečianti dalis gana trumpa ir jos nepakanka. Jei reikia didesnio ilgio, galite sujungti kelias girliandas į vieną.
Spalvos – jų svarba didžiulė, jei norite, kad lauko girlianda darniai įsilietų į visumą. Dėmesį atkreipkite ne tik į lempučių skleidžiamos šviesos spalvą, bet ir į paties laido.
Įvertinkite, ar šalia yra elektros lizdas. Jei ne, tada žvalgykitės girliandos su baterijomis.

Lauko girliandos mūsų asortimente

· Smulkių lempučių girliandos, atitinkančios aukštą atsparumo klasę drąsiai gali būti kabinamos lauke. Iš minkštos gumos pagamintas, galimybė sujungti kelias girliandas į vieną, ilgaamžė. Tinka kabinti tarp medžių, apvynioti medžių kamienus, puošti terasą, pavėsinę, balkoną ir kt.
· Stambių lempučių girliandos taip pat atitinka aukštą atsparumo klasę ir labai tiks balkonui ar terasai, palapinei, pastogei, šventės vietai ar kt. Plati spalvų gama: šilta ir šalta baltos spalvos, taip pat raudona, žalia, geltona, mėlyna bei kitos.
· Šviečiantis kabelis, kuriame LED diodai yra apsaugoti storu specialaus skaidraus užpildo sluoksniu. Šį kabelį karpome kas vieną metrą. Nors atrodo neplonas, kabelis yra lankstus, todėl lengvai papuošite norimą objektą savo kieme ar kitoje lauko erdvėje.
· LED juostos – labai ilgai šviečiančios, kokybiškos, patvarios, karpomos. Šios juostos parduodamos be maitinimo šaltinio, tad jį reikės įsigyti atskirai.
· O mėgstantiems ekonomiškumą ir besilaikantiems tvarumo idėjų neabejotinai patiks lauko girliandos su saulės įkraunamomis baterijomis.

Profesionalios lauko girliandos internetu: kodėl verta pirkti čia?

Kokybiškos lauko girliandos patrauklia kaina net tada, kai netaikoma akcija. Skamba viliojančiai, tiesa? Toks pasiūlymas laukia mūsų e. parduotuvėje. Čia bus labai patogu pirkti, nes prie visų prekių pateiktos nuotraukos, charakteristika, gali būti palikti ir pirkėjų atsiliepimai. Pasirinkite norimas prekes, patogiausią apmokėjimo būdą, o mes pasirūpinsime jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje ar kitame mieste Lietuvoje.
Kiekvienam iš jūsų siūlome labai patrauklų kainos ir kokybės santykį. Ilgametė veikla šiame sektoriuje leidžia klientams pasiūlyti išties konkurencingas kainas.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika