LED burbulai

LED burbulai – pasirinkimas ne tik Kalėdoms. Jos puikiai tiks papuošti terasą visais metų laikais, sodą, pavėsinę, taip pat tai bus labai paprastas, bet didelį efektą suteikiantis pasirinkimas dekoruojant šventės vietą. Girliandos su dideliais LED burbulais – išraiškingas pasirinkimas patrauklia kaina.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Šviečiantys burbulai mūsų asortimente

LED burbulai atrodo labai įspūdingai tiek vidaus patalpose, tiek ir lauke. Namuose jais galite puošti aukštą kalėdinę eglutę, tiesti ant šventinio stalo, kabinti palei lubas, dekoruoti langus, arkas namuose ar kitas zonas. Lauke šie šviečiantys burbulai tikrai šauniai atrodys prie įėjimo, pastogėse, terasoje, ant sūpynių, jei tokios yra kieme, galite jomis puošti medžius, tiesti jas nuo vieno medžio lajos prie kito ir pan.
Šio tipo girliandos mūsų pasiūloje atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus. Laidas storas, pagamintas iš gumos, kas užtikrina, kad lankstant jis neskils, žiemą nesušals, nesideformuos. Girlianda su burbulais atitinka aukštus saugumo reikalavimus, ji idealiai tinka naudoti lauke, mat demonstruoja atsparumą dulkėms, vandeniui, šalčiui, drėgmei bei kitiems aplinkos veiksniams.
Galite rinktis šalto ar šilto balto atspalvio girliandas, o taip pat turime lempučių girliandas „Bulbs“, kurių koloritas kur kas platesnis: mėlynos, raudonos, oranžinės, geltonos, žalios ar kitų spalvų. Rinkitės ir drąsiai kurkite pačias įvairiausias dekoravimo idėjas.
Asortimente esančias girliandas galite jungti į vieną, jei reikia ilgio.
Didelis privalumas – galimybė keisti girliandos lemputes. Tad jei viena ar kelios perdegtų, nereikėtų išmesti visos girliandos arba pasitenkinti mažesniu lempučių skaičiumi – lengvai pakeiskite nedegančias naujomis.
Girliandos laidas irgi gali būti skirtingų spalvų, dažniausios – balta ir juoda. Rinkitės tokį laidą, kuris visumoje labiau susilies su aplinka ir bus mažiau pastebimas – taip labiau išryškės lempučių spindėjimas.

LED burbulai internetu: kodėl verta pirkti čia?

Jei planuojate kalėdinio ar kitos šventės dekoro viziją, girliandų burbulų įsigyti galite labai greitai ir patogiai – internetu. Mūsų e. parduotuvėje rasite platų pasirinkimą patrauklia kaina. Prie prekių pateiktos nuotraukos, aprašymai, pirkėjų atsiliepimai ir kita informacija padės pasirinkti kur kas lengviau. Dar pigiau pirksite tada, kai taikoma akcija.
Perkant internetu mūsų prekės prieinamos nepriklausomai nuo to, kuriame mieste gyvenate: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje ar kitame.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika