Prekių pristatymo taisyklės

Smulkių prekių pristatymas

    1. Nedidelės prekės (prekės, kurios fiziškai telpa į paštomatus: lempučių girliandos, smulkios dekoracijos) yra pristatomos:

    1.2 Į pasirinktą paštomatą

    1.3 Kurjeriu, Pirkėjo nurodytu adresu 

    2. Nedideles prekes (prekes, kurios fiziškai telpa į paštomatus: lempučių girliandas, smulkias dekoracijas) galima atsiimti adresu: Sudervės g. 8i, Avižieniai, Vilniaus r.

    3. Tinkamiausią pristatymo būda pasirenka kiekvienas pirkėjas individualiai.

Stambių prekių pristatymas

    4. Didelės prekės (prekės, kurios fiziškai netelpa į paštomatus (didelės dekoracijos) yra pristatomos:

    4.1 Kurjeriu, Pirkėjo nurodytu adresu

    5. Dideles prekes (prekes, kurios fiziškai netelpa į paštomatus: didelės dekoracijos) galima atsiimti adresu: Sudervės g. 8i, Avižieniai, Vilniaus r.

Dekoracijų pristatymas

    6. Dauguma dekoracijų (tūrinės ir plokščios dekoracijos) yra gaminamos individualiai (gamyba prasideda gavus užsakyma). 

    7. Skirtingų dekoracijų gamyba gali trukti skirtingą laikotarpį. 

    8. Pirkėjas kiekvienos prekės puslapyje mato preliminarią (gamybos laikas gali pailgėti dėl techninių kliūčių) datą kada prekė bus pagaminta (puslapyje matoma informacija: “sandėlyje turėsime 202X-XX-XX”).

    9. Krepšelyje Turint prekių kurių gamybos laikas yra skirtingas (pvz.: prekė A bus sandėlyje 2023-01-01, prekė B bus sandėlyje 2023-01-25) klientas gali susiekti su vadybininku (info@blinky.lt) ir susitarti dėl atskirų prekių atsiėmimo (pvz.: prekę A atsiims 2023-01-01, prekę B atsiims 2023-01-25)

Apgadintos siuntos 

    10. Į namus pristatytos siuntos kokybę tikrinkite dalyvaujant kurjeriui. 

    11. Jei pastebėjote, kad ji turi pažeidimų:

    11.1. apie tai pasakykite prekes atvežusiam kurjeriui;

    11.2. siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų ir kartu su kurjeriu užpildykite Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą;

    11.3. patikrinkite pakuočių viduje esančias prekes ir, jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai;

    11.4. jei pakuotė nepažeista, dalyvaujant kurjeriui prekių tikrinti nereikia. Jei priimate siuntą ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

Į visus Jūsų klausimus mielai atsakysime elektroniniu paštu info@blinky.lt

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika