Girliandos užuolaidos

Girliandos yra labai patogus įrankis greitai ir tikrai lengvai įprastą erdvę paversti šventiška, pasakiška ir labai jaukia. Girliandų spektras rinkoje didžiulis, bet visoje jų gausoje tiesiog neįmanoma nepastebėti girliandų užuolaidų, kurių gijos dailiai vilnija žemyn, apdovanodamos mus daugybės švieselių spindėjimu. Užuolaidų tipo girliandos gali būti naudojamos ir patalpose, ir lauke. Ieškantys kokybiškų šio tipo girliandų patrauklia kaina, mūsų pasiūloje tikrai išsirinks poreikius atitinkančius gaminius.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Girlianda užuolaida – ir žiemai, ir vasarai

Paklausus, su kuo asocijuojasi girliandos, neabejotinai daugelis pasakytų, jog su Kalėdomis. Tai visiška tiesa, tačiau lempučių švieselės labai malonios akiai ir šiltuoju metų laiku, nes sukuria įstabią nuotaiką ir leidžia patalpos ar lauko erdvei suteikti krislą jukumo.
Kalėdinės girliandos užuolaidos labai dažnai padabina namų, biuro ar kitų patalpų langus. Kai namuose įkurdinama ir daugiau kalėdinių dekoracijų, galbūt rusena židinys ir erdves užplūsta jaukumas, tai langus puošianti girlianda tinklas efektyviai sustiprins tą magišką ir romantišką atmosferą. Lauke tokio tipo girliandos idealiai tinka įkomponuoti prie įėjimo į namus, jei virš durų įrengta pastogė, taip pat girliandos užuolaidos tinka terasoms, balkonams, sodo pavėsinėms, arkoms. Temstant, kai lemputės įsižiebia, vaizdas tiesiog magiškas.
Tačiau ne tik žiemą girliandos gali puošti namus ar kiemą – vasarą lempučių užuolaida atrodys ne mažiau įspūdingai. Ji suteiks daug jaukumo. Girlianda užuolaida labai populiarus pasirinkimas terasoms, sodo pavėsinėms, oranžerijoms, stiklinėms poilsio zonoms visais metų laikais. Tiesa, lauke kyla rizika, kad vėjas jas gali atkabinti arba supainioti vilnijančias sijas. Todėl jei terasa, pavėsinė turi kolonas, girliandų užuolaidą galite dalyti per pusę vertikaliai ir vieną dalį stilingai pririšti prie kolonos iš vienos pusės, o kitą dalį iš kitos – tarsi tikras užuolaidas.

Girliandos užuolaidos mūsų asortimente

Mūsų pasiūloje rasite platų girliandų užuolaidų pasirinkimą pagal matmenis bei spalvas ar kitas savybes. Mūsų lempučių užuolaidų plotis gali siekti 2 metrus, 3 ar dar daugiau. Jei reikia ilgos užuolaidos, sprendimas – į vieną sujungti kelias užuolaidų tipo girliandas.
Girliandos lemputės gali šviesti šalta arba šilta šviesa. Kurį variantą rinktis, priklauso nuo jūsų simpatijų, norimo sukurti efekto, aplinkos, kurią puošiate. Šilta spalva suteiks daugiau jaukumo, romantikos, o šalta – estetikos, prabangos. Galite derinti prie interjero ar eksterjero stiliaus: klasikiniam, rustic stiliui labiau tiks šiltas tonas o štai moderniame, minimalistiniame stiliuje geriau vietą atras šaltos šviesos.
Pasiūloje rinkitės girliandas užuolaidas, kurias galite sujungti kelias į vieną ir gauti ilgą lempučių girliandą didelėms erdvėms puošti, pavyzdžiui, šventės vietai.
Siūlome ekonomiškas girliandas, tad drąsiai galėsite mėgautis jų kuriamu stebuklu ir nesibaiminti, kad gausite didelę elektros sąskaitą. O jei norite maksimalaus taupumo, prioritetą teikite girliandoms, kurios įkraunamos saulės energija.
Visos užuolaidinės girliandos mūsų pasiūloje yra aukštos kokybės, saugios, patvarios ir ilgaamžės. Jei renkatės girliandą laukui, įsitikinkite, kad ji turi reikiamą atsparumo klasę. Naudojimui lauke geriau rinktis ne žemesnės kaip IP65 atsparumo klasės lempučių girliandas – tokios turės patikimą apsaugą nuo drėgmės, šalčio, vandens, dulkių ir kitų aplinkos veiksnių.
Mūsų e. parduotuvėje esančios girliandos užuolaidos skiriasi ir maitinimo šaltiniu. Rasite nemažai tokių, kurioms reikalingas elektros lizdas. Jei išsirinksite tokią, apgalvokite, kur ją planuojate kabinti, ar ten yra elektros lizdas, kurį girlianda pasiektų. Jei elektros lizdo nėra, tada rinkitės iš kitos kategorijos – girliandas užuolaidas su baterijomis. Maksimaliam ekonomiškumui, taip pat jei pasisakote už ekologiją, idealiai tiks girliandos, kurios įkraunamos saulės energija.
Svarbu paminėti, kad mūsų girliandų laidai yra ne plastikiniai, o pagaminti iš minkštos gumos, kas užtikrina jų ilgaamžiškumą, o jums drauge ir patogumą jas kabinant.

LED užuolaidos internetu: kodėl verta pirkti čia?

Daugelis sutiks, kad internetu pirkti labai patogu: nereikia niekur važiuoti, gaišti laiko eismo spūstyse, galima pirkti iš namų, darbo vietos, atostogų vietos ar kitur, o jums pasiekiamas mūsų asortimentas nepriklausomai nuo to, kur esate. Nesvarbus ir darbo laikas. Beje, internetu labai lengva palyginti kainas, kurias taiko skirtingi pardavėjai.
Mūsų parduotuvėje tiek rinktis prekes, tiek pirkti bus labai patogu. Čia prekių išdėstymas aiškus, taip pat prie kiekvienos pateiktos nuotraukos, savybės, nurodyta tiksli kaina, atsiliepimai. Dar matyti, jei prekei taikoma akcija, suteikianti progą už aukštos kokybės girliandą užuolaidą mokėti kur kas pigiau! Netruksite įsitikinti, kad mūsų kainos ir kokybės santykis labai patrauklus.
Ir tai dar ne visi privalumai. Mes jums siūlome sklandų pirkinių pristatymą, todėl patiems visiškai nereikės sukti galvos, kaip atsiimti savo prekes, jei gyvenate ne sostinėje. Perkant internetu mūsų asortimentas lengvai ir operatyviai pasiekiamas gyvenantiems Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje ar kitame mieste. Beje, mūsų pasiūloje rasite ne tik girliandas, bet visus sprendimus šventiniam apšvietimui.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika