2D dekoracijos

Artėjančios gražiausios žiemos šventės skatina kurti ne tik namų, bet ir lauko papuošimų idėjas. Norinčius šio to nestandartinio, bet labai puošnaus, kviečiame išbandyti 2D dekoracijas, kurios gali įsikurti bet kurioje jūsų kiemo vietoje: prie įėjimo vartelių, šalia terasos, palei sodo takelius, prie įėjimo į namus, šalia mažosios architektūros elementų, eglutės ar kito augalo. Rinkitės patrauklia kaina.

2D dekoracijos mūsų asortimente

Mūsų pasiūloje daug simpatijų sulaukia šviečiančios arkos, kurios atlieka ne tik arkos funkciją, bet ir tampa išskirtiniu fotosesijų zonos akcentu. Kalbant apie nuotraukas, tai siūlome ir įstabų klasikinę rėmelį, kuris gali būti įkurdintas gražiausioje kiemo vietoje ir tapti labai dailiu fonu kalėdinėms nuotraukoms.
Taip pat populiarūs gatvės žibintai, kuriems vietą galite atrasti nebūtinai gatvėje, tačiau ir šalia savo sodo takelių, prie sodo suoliuko ar kitoje kiemo erdvėje. Žibintai aukšti, spindintys, klasikinio stiliaus.
Pasiūloje galite rinktis ir daugiau gatvės dekoracijų, modernių foto rėmelių ar kt.

2D dekoracijos internetu: kodėl verta pirkti čia?

Nesvarbu, gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje ar kitame Lietuvos mieste, mūsų prekės jus pasieks greitai ir sėkmingai. Tai vienas iš didžiausių pirkimo internetu privalumų.
Mūsų e. parduotuvėje galite pirkti labai gera kaina net tada, kai netaikoma akcija. Pasirinkti padės prekių nuotraukos, aprašymai, pirkėjų atsiliepimai.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika