ES projektai

UAB „GES projektai“ įgyvendina projektą, kurio metu siekia integruoti išorinius bei automatizuoti vidinius veiklos procesus. Kuriant ir diegiant inovatyvius e. komercijos modelius elektroninėje svetainėje bus kuriamos paslaugos, kurių dėka bus sukurti auutomatiniai pardavimo užklausos nusiuntimai iš gautos el. pašto žinutės  į specialų el. pašto adresą, klientai turės galimybę prisijungti prie sistemos portalo ir matyti įmonės siūlomus produktus ir paslaugas, jų kainas ir nuolaidas, taip pat galės naudotis platesnėmis savitarnos galimybėmis.

 Planuojamas projekto rezultatas – sukurti ir įdiegti nauji skaitmeniniai klientų savitarnos sprendimai, kurie bus orientuoti į sklandesnį ir produktyvesnį įmonės paslaugų ir sistemų naudojimą.

 Projektas finansuojamas UAB „GES projektai“ nuosavomis lėšomis ir Europos regioninės plėtros fondo kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė lėšomis pagal 2014 – 2020 m. Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 E. komercijos modelis COVID-19“. Iš Europos regioninės plėtros fondo projekto įgyvendinimui skirta 21 870,00 Eur.  Bendras projekto biudžetas – 29 160,00 Eur.

 Projekto pavadinimas – E. komercijos modelio diegimas UAB „GES projektai“.

 Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2022.02.11 – 2023.02.10.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika