Kalėdinių dekoracijų idėjos – kaip išskirtinai pasipuošti Kalėdoms?

Kalėdos ateina kasmet ir kiekvienais metais daugelis nori kitokio namų papuošimų, ieško dar neįgyvendintų idėjų. Jei kuriate savo kalėdinio dekoro viziją, siūlome pluoštą idėjų, tarp kurių atrasite, kas tiks jums arba kas taps inspiracija sumanymams.

Išnaudokite stiklinių indų privalumus

Jei turite dailią plono stiklo vazą ar net paprasčiausią stiklainį, jį galite panaudoti įvairioms dekoracijų variacijoms. Vienas iš paprasčiausių būdų – į stiklinį indą dėkite smulkių lempučių girliandą – toks papuošimas tiks daug kur: ant palangės, stalo, kavos staliuko, sekcijoje, ant komodos, židinio ir t.t. Drauge su girliandomis galite į stiklainį patalpinti ir kankorėžių, o jei stiklainio vidų išpurkšite dirbtiniu sniegeliu – efektas bus dar įspūdingesnis.

Palangės dekoracija

Ant palangės patieskite paprastą agroplėvelę (suglamžykite, sukurkite sniego pusnių efektą, galite užpurkšti ant viršaus dirbtinio sniego). Pastatykite mažą dirbtinę kalėdinę eglutę su lemputėmis, šalia – klasikinį žibintą, po eglute galite padėti mažų dovanėlių imitacijas arba žaislinį Kalėdų Senelį, elfą, elnią. Beje, jei norite maksimalaus originalumo, eglutę darykite kitokią, pavyzdžiui, iš knygų, sudėtų nuo didžiausios iki mažiausios ir sudarančių piramidės formą, papuoškite girlianda.

Šventinio stalo kalėdinių dekoracijų idėjos

Kalėdinis stalas be žvakių? Jokiu būdu! Beje, žvakių netaupykite – pastatytos kelios žvakės, viena nuo kitos nutolusios per nemažą atstumą, atrodys gana padrikai. Kur kas gražiau viena didelė žvakių kompozicija arba kelios mažesnės. Kompozicijai naudokite skirtingo aukščio žvakes, galima derinti ne tik vienspalves, bet ir poros skirtingų spalvų. Puikus variantas būtų LED žvakės.

Skaidraus stiklo vyno buteliai su smulkių lempučių girliandomis viduje – estetiška ir subtilu.

Per stalą vilnijanti kėnio ar pušų šakų pynė, papuošta spindinčia girlianda, kankorėžiais atrodys labai prabangiai ir kalėdiškai. Be to, idėja įgyvendinama lengvai savo jėgomis.

Daugiau žalumos namuose!

Nebijokite eksperimentuoti su dirbtinėmis eglišakių girliandomis – yra tikrai kokybiškų ir atrodančių labai tikroviškai, jos tiks puošti stalą, židinį, laiptus ir kitas namų erdves. Dekoruokite lemputėmis, žaisliukais, kankorėžiais ar kitais jums patinkančiais kalėdiniais atributais.

Dalintis:

Kitos naujienos

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika