3D dekoracijos

Šiais metais savo kieme norite išskirtinių kalėdinių papuošimų? Trokštate nustelbti kaimyno kiemą? Tuomet 3D dekoracijos jums tobulai tiks – originalu, prabangu ir stilinga. Mūsų pasiūloje rinkitės pakabinamas arba pastatomas, o galbūt suderinkite abiejų tipų, taip savo kiemui suteikdami harmoningą ir visapusiškai išpildytą kalėdinio dekoro viziją. Trimatės dekoracijos stilingai ir šiuolaikiškai papuoš jūsų kiemą, gatvę, vartus, terasą ar kitą lauko aplinkos zoną.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

3D dekoracijos mūsų asortimente

Mūsų 3D dekoracijų pasiūloje rinkitės iš plataus gatvės žibintams skirtų papuošimų spektro. Dažnas papuošimus įkurdina ant žemės, akių lygyje, tačiau pakabintos aukštai šviečiančios dekoracijos tik dar labiau sustiprins magišką įspūdį.
Taip pat rasite ir nemažą pasirinkimą pastatomų trimačių dekoracijų, pavyzdžiui, ledų formos, originalų sniego gaublį ar kt. Didelio populiarumo sulaukia klasikinės 3D spindinčios eglutės, papuoštos lemputėmis, šviečiančiu laidu, o pačių eglučių vidų galima užpildyti natūraliomis ar dirbtinėmis eglių šakomis. O štai itin solidžiai atrodanti moderni kalėdinė eglutė neužpildoma – ji lieka perregima, tačiau ypatingą efektą jai suteikia prabanga alsuojantys aukso spalvos rutuliai ir, žinoma, švieselės.
Mūsų asortimente esančios 3D lauko dekoracijos pagamintos iš patvarių medžiagų (konstrukcijai paprastai naudojamas aliuminis, kuris yra lengvas, tačiau labai tvirtas ir stabilus), dekoruojamos šviečiančiu kabeliu, lemputėmis. Papuošimai idealiai tinka eksploatuoti lauko sąlygomis. Kokybiškos dekoracijos bus ilgalaikė investicija ir jūsų kiemą puoš tikrai ne vienerias Kalėdas.

Kokybiškos ir stilingos 3D dekoracijos internetu: kodėl verta pirkti čia?

Jei domina patvarios, originalios ir aukštos kokybės trimatės kalėdinės dekoracijos gera kaina, mūsų e. parduotuvėje kiekvienas rinksis patogiai, o pirks sklandžiai bei paprastai. Visos prekės turi aprašymus, prie jų pateiktos gaminius iliustruojančios nuotraukos, gali būti palikti pirkėjų atsiliepimai, nurodyta tiksli kaina, matyti, jei patikusiai prekei taikoma akcija. Šie aspektai leis pasirinkti greitai ir tikslingai.
Pirkdami internetu esate nepriklausomi nuo vietos, todėl mūsų prekės prieinamos tiek gyvenantiems Vilniuje, tiek Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar kitame Lietuvos mieste. Nedideles prekes yra galimybė atsiimti mūsų biure.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika