Girliandos varvekliai

Girliandos švieselių spindėjimas leidžia be didelių pastangų sukurti įstabią šventišką atmosferą tiek patalpose, tiek lauko erdvėse. Labai didelė girliandų įvairovė leidžia kurti dekoracijų idėjas ir nesudėtingai jas įgyvendinti. O šių papuošimų gausoje populiarumu išsiskiria girliandos varvekliai, tinkantys namų patalpoms, biurams ar kitos paskirties vidaus erdvėms, taip pat namo eksterjerui, balkonui, terasai, šventės vietai ar kt. Labai gera kaina šio tipo girliandas rinkitės mūsų pasiūloje.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Girliandos varvekliai laukui ir patalpoms

Girliandos varvekliai turi tiesią girliandą, einančią horizontaliai, nuo kurios žemyn vinguriuoja ilgesni ir trumpesni lempučių „varvekliai“. Būtent dėl tokios savo išvaizdos šio tipo girliandos idealiai tinka puošti pastatus, kabinant jas palei stogo briauną per visą stogo perimetrą ar jo dalį. Todėl svarstydami, kaip papuošti namų eksterjerą, kiemą, varveklių tipo girliandų privalumus būtinai išnaudokite. Kabinti jas galite ne tik ant namo stogo, tačiau ir ant kitų kieme esančių statinių. Taip pat lauko girliandos varvekliai puikiai tinka papuošti tvorą, įstabiai atrodo ir terasoje ar pakabintos aplink sodo pavėsinę.
Nors varveklių girlianda yra dažnesnis pasirinkimas laukui, visgi jai tikrai atrasite vietą ir namuose. Jei norite daugiau papuošimų, ją galite kabinti palei visą lubų perimetrą svetainėje, vaikų kambaryje ar kitoje patalpoje, kurioje kuriate stebuklingą atmosferą. Bene dažniausiai led girliandos varvekliai namuose pasirenkamos langams papuošti ar ant laiptų turėklų.
Tiesa, renkantis girliandą laukui tikslinga atsižvelgti į tai, ar šalia yra elektros lizdas. Jeigu nėra, prioritetą teikite girliandoms su baterijomis, tvarus ir ekonomiškas pasirinkimas – įkraunamos saulės energija.

Lauko girliandos varvekliai mūsų asortimente

Galime pasiūlyti įvairių varveklių tipo girliandų namams ir laukui, tad identifikuokite savo poreikius ir išsirinkti nebus sunku.
Led lauko girliandos skiriasi savo ilgiu, tad išmatuokite, koks ilgis jums reikalingas. Jei nerasite tinkamo, turėkite omenyje, kad girliandas galite jungti vieną su kita.
Girlianda lietutis gali šviesti šilta arba šalta spalva – pasirinkite tai, kas labiau tiks prie jūsų kuriamos šventinio dizaino koncepcijos. Šilta šviesa visada dailiai atrodo jaukiame, kaimiškame, romantiškame interjere ar eksterjere, o štai šaltos švieselės tobulai papildo modernų, šiuolaikišką, urbanistinį dizainą. Beje, atkreipkite dėmesį ir į laido spalvą – populiariausi pasirinkimai yra juodas arba baltas girliandos laidas. Puiku, jei jis derės prie aplinkos kolorito ir kuo mažiau išryškės.
Mūsų girliandos varvekliai išsiskiria labai aukštu atsparumu drėgmei, vandeniui, šalčiui ir kitam poveikiui iš aplinkos, tad beveik visas galima naudoti ir lauke. Rinkdamiesi girliandas lauko naudojimui įvertinkite jų atsparumo klasę – ji turėtų būti IP65 arba IP67.
Šio tipo girliandos skiriasi ir vertikalių gijų (varveklių) ilgiais.
Girliandos turi ir skirtingą LED lempučių skaičių – skirtingos to paties ilgio girliandos gali turėti nevienodą lempučių skaičių.
Taip pat galite rinktis tik šviečiančias girliandas arba turinčias ir mirksėjimo funkciją.

Girlianda varvekliai internetu: kodėl verta pirkti čia?

Varvekliai ar lietutis – girlianda, kuri atrodo labai dailiai, demonstruoja universalumą, lengvą pritaikymą įvairiose erdvėse ir, žinoma, grožį. Mūsų pasiūloje tokią išsirinksite lengvai ir greitai. Rinktis bei pirkti padės prie prekių pateiktos nuotraukos, girliandų savybės, nurodyta tiksli kaina, atsiliepimai. Matyti ir tai, ar taikoma girliandai varvekliai akcija.
Pirkdami internetu efektyviai taupysite brangų savo laiką, o mes pasirūpinsime sklandžiu jūsų pirkinių pristatymu visoje Lietuvoje. Užsakymas pasieks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar kitur.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika