Terasos dekoravimas girliandomis

Šiltuoju metų laiku terasa yra poilsio erdvė, kurioje per sezoną išgeriame daugybę kavos ar arbatos puodelių, praleidžiame daug jaukių vakarų su šeima, smagiai juokiamės ir šnekučiuojamės, o štai šaltuoju metų laiku terasa tarsi užmiega žiemos miegu. Bet ji yra tobula erdvė sukurti čia Kalėdinę pasaką. Pasitelkite į pagalbą girliandas ir sukurkite stebuklingą oazę savo kieme.

Kokias girliandas pasirinkti terasos dekoravimui?

Pirmiausia, tai jei terasa neįstiklinta, tai būtina rinktis šalčiui, drėgmei, vandeniui atsparias girliandas – jų atsparumo klasė turėtų būti ne žemesnė kaip IP65.

Kitas aspektas, kurį turite apsvarstyti, kai planuojamas terasos dekoravimas, – kokio tipo girliandas rinksitės. Jei norite kažko tikrai traukiančio dėmesį, rinkitės užuolaidų tipo girliandas, kurias kabinsite palei visa terasos perimetrą arba kelias kraštines. Kiek kuklesnis, tačiau irgi labai dailus sprendimas – varveklių tipo girliandos. Galbūt tokias nuspręsite rinktis ir visam namo apšvietimui, tuomet jos su terasinėmis sudarys puikų, harmoningą duetą. Įprastas tiesias girliandas pasirinkite terasos luboms – galite kabinti zigzagu arba lygiagrečiai. Minimalistiniam dekorui tiks smulkių lempučių girliandos, o klasikiniam, rustic stiliui ar tiesiog, jei norite didesnio efekto, rinkitės tokias, kurios turi didelius burbuliukus.

Girliandos ilgis – tiksliai išmatuokite, kokios ilgio jums reikia. Atkreipkite dėmesį, ar girliandas galima jungti į kelias į vien, siekiant išgauti didesnį ilgį.

Terasos dekoravimas girliandomis

Terasos perimetrui pasirinkite užuolaidos tipo girliandas, varveklius arba paprastas tiesias. Su palei perimetrą ištiesta girlianda derinkite ir ant lubų kabinamas lemputes.

Beje, ne mažiau svarbu apsvarstyti, kokios spalvos girliandas rinktis. Šiltas baltas atspalvis sustiprins jaukumo įspūdį, o šalta balta spalva atrodys labai estetiškai, tiks modernaus dizaino terasai. O galbūt trokštate spalvų? Tuomet jūsų pasirinkimas – spalvotų lempučių girliandos.

Terasoje verta įkurdinti ir gyvą eglutę vazone, kurią taip pat gausiai dekoruokite lemputėmis.

Girliandos gali būti tiesiog patiestos ir ant terasos stalo. Smulkų lempučių girliandas įkomponuokite į masyvesnius stiklinius indus, o turinčias didesnius burbuliukus tieskite išilgai per stalą, galite po jomis pakloti kėnio ar eglės šakų giją, su kuria girliandos sudarys labai gražų duetą.

Dalintis:

Kitos naujienos

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika