Kalėdinės dekoracijos

Atvėsus orams, rudeniui ritantis į antrą pusę ir artėjant šaltajam metų laikui, dažno galvoje ima kirbėti monologai apie tai, kokios kalėdinės dekoracijos šįmet galėtų papuošti lauko erdvę. Natūralu, kad norime spindesio, lempučių skleidžiamos magijos ir originalesnių sprendimų. Tad jei svarstote, kaip papuošti kiemą Kalėdoms, šioje prekių kategorijoje turėsite, iš ko pasirinkti gera kaina. Plati kalėdinių dekoracijų įvairovė leis lengvai įgyvendinti net įmantriausias kalėdines vizijas.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Kalėdinės dekoracijos: kaip sukurti šventinę atmosferą?

Pakabinkite girliandas ir kiemas, terasa, lauko poilsio zona ar kita erdvė akimirksniu įgaus savotiško žavesio ir paslapties šydą. Tad šventiškai papuošta lauko erdvė sunkiai įsivaizduojama be girliandų. Jos puikiai tiks balkonui, terasai, kitai poilsio zonai kieme, namo, sodybos ar kito statinio sienai papuošti, kabinti ant sūpynių, pergolių ar kitur. Jei girliandos kabės po stogu, galite rinktis ir mažesnės atsparumo klasės gaminį, bei jei kabės po atviru dangumi, svarbu, kad būtų atsparios lauko sąlygoms, pavyzdžiui, šalčiui, krituliams, drėgmei. Minimalistiniam dizainui geras sprendimas bus mažesnių lempučių girliandos, o išraiškingesniems sprendimams, klasika alsuojančiai erdvei rinkitės didesnes lemputes turinčias girliandas. Beje, individualių namų kiemams puošti labai tinka girliandos varvekliai. Pastarosios tikrai pelnytai užima tokias aukštas populiarumo pozicijas.
Arka – šis pasirinkimas gali tapti išties įspūdingu namų, sodybos kiemo akcentu. Arką įkurdinkite šalia įėjimo į terasą, prie kiemo vartų, takelyje, kuris vingiuoja per kiemą ir pan. Labai dailus sprendimas – spindinti arka virš sodo suoliuko.
Jei kieme, gatvėje šalia namų turite aukštų žibintų, nepalikite jų be spindinčių papuošimų. Tokių dekoracijų spektras labai platus, tad tikrai išsirinksite ir tinkančias moderniam dizainui, ir klasikai. Jei šviečiančiomis dekoracijomis puošite ir gatvės, ir kiemo žibintus, bus sukurta įstabi tęstinė šventiška atmosfera.
Kokios Kalėdos be eglutės, tiesa? Jei kieme auga gyva eglutė, pušis, kėnis, kuklesnis sprendimas būtų tą medį papuošti girlianda. Tačiau jei norite šio to išskirtinio, įsigykite savo kiemui šviečiančią eglę.
Jei aktualios lauko kalėdinės dekoracijos miesto gatvėms, parkams ar kitoms viešosioms erdvėms, puikus pasirinkimas būtų gatvės žibintų papuošimai, šviečiančios eglės, kurios gali būti užpildytos tiek gyvomis, tiek dirbtinėmis eglių šakomis, o taip pat arkos, viliojančios po jomis fotografuotis arba išryškinančios tam tikrus objektus (pavyzdžiui, mažosios architektūros elementus), papuošiančios poilsio erdves.

Kalėdiniai papuošimai: ką siūlome jums?

Girliandos

Daugeliui Kalėdos asocijuojasi su lemputėmis, tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų girliandų laukui bei vidaus patalpoms pasirinkimą. Terasai, balkonui, langams papuošti puikiai tinka girliandų užuolaidos, namo stogo perimetrui – girliandos varvekliai, lempučių girliandos idealiai tiks kabinti ant lubų, medinių sijų, eglutės ir kt. Girliandų laidas pagamintas iš minkštos gumos, todėl bus lengva jas išdėstyti taip, kaip patinka. Lemputės atsparios dūžiams, tad patvarios ir ilgaamžės. Siūlome pačią dizainų įvairovę, pasirinkimą pagal ilgius, spalvas bei kitus kriterijus.

Kalėdiniai papuošimai namų palangei ar kitai zonai namuose

Itin populiarios pakabinamos ar pastatomos popierinės žvaigždės. Turime kelis spalvų variantus. Kalėdinę pasaką tobulai papildys ir dailios muzikinės dėžutės.

3D dekoracijos

Įspūdingas pasirinkimas įėjimui į kiemą, parką, sodą ar kitą lauko erdvę, taip pat kai reikia sukurti įstabią kalėdinę fotosesijų sienutę. Siūlome modernaus ir klasikinio stiliaus arkas, turinčias lengvą, tačiau labai tvirtą aliuminio konstrukciją bei puoštas šviečiančiu kabeliu su smulkutėmis lemputėmis.

LED burbulai

Padės sukurti įstabią, stilingą atmosferą jūsų namų, terasos, balkono ar gatvės kalėdiniam papuošimui.

Svarbu pabrėžti, kad visi mūsų asortimente esantys produktai yra atrinkti labai preciziškai ir atsakingai, todėl galite būti tikri, jog jus pasieks aukščiausios kokybės apšvietimo elementai jūsų namų ar lauko erdvei.

Kalėdinės dekoracijos laukui

Įprasta, kad artėjant Kalėdoms dabiname namus: girliandos, žvakės, pakabinami šviečiantys akcentai, kalėdinė eglutė padeda sukurti tą magišką namų atmosferą ir švieselių spindesio supamiems nekantriai laukti šių gražių švenčių. Tačiau šiandien turime labai platų pasirinkimą dekoracijų ne tik namams, bet ir laukui, tad kodėl gi to šventinio žavesio neįpūtus ir savo kiemui.
Kalėdų lauko dekoracijos yra tiesiog tobulas įrankis visiškai pakeisti savo kiemo erdvę, suteikiant jai žavingų, magiškų, paslaptimi alsuojančių potėpių. Nebrangus, bet labai geras sprendimas yra girliandos. Jų dizaino įvairovė leis lengvai išsirinkti tinkančias bet kuriai aplinkai. Skirtingi lempučių dydžiai, formos, spalvų įvairovė leis varijuoti dizaino ypatumais, realizuojant stilingas vizijas. Lauko erdvei labai tinka kalėdinės LED dekoracijos.
Smulkių lempučių girliandos gali būti labai geras pasirinkimas, jei norite papuošti pavyzdžiui, medžius ar kitus sodo augalus, aukštus žibintus, tokių lempučių girliandos įstabiai atrodo ir tiesiog dailiai įdėtos į stiklainį ar vazą ir pastatytos lauko terasoje.
Lauke visuomet vietą atras žibintai. Jų dizainas irgi gali būti labai įvairus: kuo klasikinių, minimalistinių, kuklių iki demonstruojančių labai išskirtines formas bei šviesos galimybes. Žibintai gali būti pastatomi ar pakabinami. Pastatomi itin dailiai atrodo prie namų įėjimo, palei sodo takelius, terasoje, taip pat labai tinka norint išryškinti tam tikrus sodo elementus: mažąją architektūrą, augalus, tiltelį, laiptelius, vandens telkinį ar pan. Pakabinami gali būti įkurdinti prie durų, terasoje, balkone, ant medžių šakų, ant sūpynių ar kitur.

Kalėdinės kiemo dekoracijos: kaip išsirinkti?

Kai kiemui skirtų kalėdinių dekoracijų spektras toks platus, pasirinkti gali būti sunkoka – regis, visi elementai žavingi, traukiantys dėmesį ir suteikiantys daug magijos erdvei, tiesa? Tačiau juk ne paslaptis, kad derinant daug skirtingų detalių yra labai plona riba tarp grožio ir beskonybės. Taigi kaip pasirinkti tai, kas geriausiai tinka jums, kokios Kalėdų dekoracijos lauke atrodytų gražiausiai.
Pirmiausia atsižvelkite į savo kiemo aplinką – koks stilius ryškesnis: klasika, modernus, minimalistinis? Tai leis susiaurinti pasirinkimų lauką, mat kalėdinės dekoracijos turėtų harmoningai įsilieti į lauko erdvę ir „neiškristi“ iš konteksto. Jei jūsų namas, sodyba ar kitas statinys, kurio aplinką dabinsite, yra medinis, rustic, klasikinio stiliaus, idealiai tiks klasika alsuojančios dekoracijos, pavyzdžiui, girliandos, žibintai, aptakių formų gatvės stulpų papuošimai, demonstruojantys plastiškas linijas, ir panašiai. Tačiau jei aplinkoje esantys statiniai yra modernaus stiliaus, tuomet taiklus pasirinkimas būtų originalūs pastatomi papuošimai, išskirtinės šviečiančios eglės, lygias linijas turinčios arkos ir panašūs elementai. Tiek moderniam, tiek minimalistiniam ar kitam šiuolaikiniam stiliui rinkitės dekoracijas, kurios yra subtilesnės, turi mažiau plastiškumo, o žavi estetika, geometrinių formų akcentais.
Ką norite išryškinti: žibintus, kiemo ar kitos erdvės takelius, išskirtinius mažosios architektūros elementus, namų įėjimą, tam tikrus augalus? Nuo to irgi priklausys, ar jums labiau tiks ant stulpų pakabinamos kalėdinės šviečiančios dekoracijos, ar pastatomos eglutės, arkos, įvairios girliandos, pastatomi ar pakabinami lauko žibintai ir pan.
Renkantis kalėdines dekoracijas laukui labai svarbu atsižvelgti į gaminio atsparumo klasę – ji turi būti kuo aukštesnė, kad gaminys būtų tinkamas naudoti įvairiomis lauko sąlygomis bei demonstruotų aukštą atsparumą drėgmei, šalčiu ir kitiems aplinkos veiksniams.
Ne mažiau svarbu ir tai, kokio dydžio yra kalėdinės lauko dekoracijos. Šis aspektas reikšmingas, mat papuošimai aplinkoje turi atrodyti harmoningai bei proporcingai. Mažos dekoracijos Kalėdoms labai erdviame kieme tiesiog išnyks erdvėje, jos nesuteiks tokio efekto, kokį turėtų suteikti, mat didelis plotas jas užgoš. Tačiau jei dekoracijos nedideliam kiemui ar kitai lauko erdvei bus akivaizdžiai per didelės, vaizdas taip pat nebus reprezentatyvus.
Ar yra maitinimo šaltinis? Tai aktualu, jei pasirenkamos elektrinės kalėdinės dekoracijos. Dar pastaruoju metu daug simpatijų pelno papuošimai su saulės įkraunamomis baterijomis. Tiesa, žiemą, kai saulės mažiau, jos ne visada gali spindėti taip, kaip norisi.

Kalėdinės lauko girliandos ir kitos šviečiančios kalėdinės dekoracijos: kodėl verta pirkti čia?

Kalėdinės dekoracijos internetu – labai patogu ir paprasta. Jei aktualios kokybiškos kalėdinės lauko girliandos, negaiškite brangaus savo laiko kelionėms po fizines pardavimo vietas – pirkite internetu mūsų e. parduotuvėje. Čia pirkti galite bet kuriuo jums patogiu metu nė neišeidami iš namų. Taip pat galite išnaudoti pietų pertraukėles ar net apsipirkti gaminant maistą namuose – vienu šūviu „nušauti“ du zuikiai.
Lauko kalėdinės dekoracijos mūsų asortimente – patraukli kaina ir proga už aukštą kokybę mokėti mažiau, kai taikoma akcija. Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti labai patrauklų kainos ir kokybės santykį. O jei pasirinktam gaminiui taikoma nuolaida, turėsite progą sutaupyti arba už skirtą biudžetą įsigyti dar daugiau!
Rinktis ir pirkti mūsų e. parduotuvėje bus labai patogu, prie visų prekių rasite nuotraukas, technines charakteristikas, trumpus aprašymus, gali būti palikti ir prekę jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, kurie padės dar lengviau apsispręsti.
Blinky – dekoratyvinio apšvietimo profesionalų komanda, šioje srityje besispecializuojanti jau daugiau kaip dešimtmetį. Taigi tai leidžia mums pasiūlyti konkurencingas kainas, optimalius sprendimus. Išmanome šio sektoriaus niuansus, o įgyvendinę daug net itin sudėtingų projektų galime drąsiai teigti – net ir didžiausias iššūkis dekoratyvinio apšvietimo kontekste mums netaps kliūtimi.
Esame įsikūrę Vilniuje, bet pirkdami internetu galite būti bet kuriame kitame mieste: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje ar kt.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika