Girliandos

Pagalvojus apie namų ir kiemo puošimą Kalėdoms tikriausiai daugeliui prieš akis iškyla žybsinčios girliandų švieselės – baltos, geltonos, raudonos, mėlynos, įvairių spalvų girliandos padeda kurti įstabią šventinę atmosferą. Ir geriausia, jog, regis, jos tinka visur: ant eglutės, lango ar palangės, ant šventinio stalo, terasoje, balkone, prie įėjimo į namus, ant tvoros, medžių ir kitur. Visa, prie ko girliandos „prisiliečia“, įgauna magišką spindesį, kuris padeda lengvai ir efektyviai kurti kalėdinę pasaką. Jei ieškote klasikinių ar originalių girliandų patrauklia kaina, mūsų pasiūloje turėsite labai platų pasirinkimą.

Rodoma 1–16 iš 19

Kaip išsirinkti girliandas?

Girliandos užuolaidos, girliandos varvekliai, smulkių lempučių girliandos, taip pat su stambesniais burbuliukais ar kitos formos lemputėmis, girliandų tinkleliai ir daug kitų variantų – štai toks labai solidus girliandų pasirinkimas suteikia daug galimybių atrasti tai, kas idealiai tiks jums. Tačiau drauge didžiulė įvairovė ir apsunkina pasirinkimo procesą. Tikrai neretas pasimeta ir nežino, kas jo namams ar kiemui tiktų labiau, kaip teisingai pasirinkti, kokius kriterijus reikėtų vertinti ir panašiai. Tad pateikiame kelis reikšmingus aspektus, kurie bus naudingi besirenkantiems šioje prekių kategorijoje:

Girliandų stilius

Pirmiausia apgalvokite, kokio stiliaus girliandos domina: klasikinės, modernios ar dar kitokios. Tai didele dalimi priklauso nuo namuose ar kiemo aplinkoje dominuojančios dizaino koncepcijos. Jei kuriate kaimišką, klasikinį, rustic, romantišką interjerą ar eksterjerą, puikiai tiks klasikinės lempučių girliandos. Moderniam stiliui rinkitės demonstruojančias originalias, išskirtines formas. Minimalistiniam interjerui ar eksterjerui puikiai tiks smulkias lemputes turinčios švieselių girliandos.

Girliandos paskirtis

Rinkitės ir pagal tai, kam konkrečiai girlianda bus skirta. Eglutei puikiausiai tinka paprastos lempučių girliandos. Langų puošimui, terasai rinkitės girliandas užuolaidas. Namui ar kitiems kiemo statiniams puošti populiarus sprendimas girliandos varvekliai, kabinami pastogėje palei visą stogo perimetrą. Luboms namuose, terasoje, pastogėms labai dailiai atrodo girliandos su didesniais burbuliukais.

Elektros lizdo vieta girliandai

Atkreipkite dėmesį ir į tai, ar ten, kur kabės girlianda, yra elektros lizdas. Jei taip, tiks ir elektrinė girlianda. Tačiau jei elektros lizdo nėra, rinkitės girliandas su baterijomis, o lauko erdvėms itin populiarus variantas – saulės energija įkraunamos girliandos. Beje, toks sprendimas pelnys tvarumo šalininkų palankumą.

Girliandos spalva

Spalva – tai labai svarbus aspektas, norint kurti harmoningus, stilingus dekoro sprendimus. Paprastai girliandos yra derinamos su kitais puošybos elementais, pavyzdžiui, kalėdiniais žaisliukais, žvaigždėmis, žvakėmis, vainikais, 3D dekoracijomis ir pan., tad girliandų spalvą rinkitės artimesnę vyraujančiam koloritui, jei norite darnos. Tačiau jei norite ryškesnių sprendimų, patalpų ar lauko girlianda spalviniu požiūriu gali kontrastuoti su kitais puošybos elementais. Tik šiuo atvejus tikslinga rinktis tarpusavyje derančias spalvas.

Girliandos ilgis

Girliandos ilgis ne mažiau svarbus. Jei renkatės girliandų užuolaidą langui, įvertinkite lango plotį ir aukštį. Jeigu lemputės varvekliai bus skirti namo pastogei, tiksliai išmatuokite stogo perimetrą toje vietoje, kurioje kabinsite girliandas. Domina lempučių girlianda eglutei? Prekės ilgis turėtų būti apie tris kartus ilgesnis nei eglės aukštis. Tai tik keli pavyzdžiai, tačiau atsižvelkite į objektą, kuriam girliandą renkate, pasistenkite kuo tiksliau pamatuoti, koks ilgis reikalingas. Atkreipkite dėmesį, ar girliandos gali būti jungiamos tarpusavyje, siekiant išgauti kuo didesnį ilgį. Beje, įvertinti tikslinga ne tik pačios girliandos ilgį, tačiau ir lempučių skaičių – kuo mažesni tarpai tarp lempučių, tuo jos švytėjimas bus įspūdingesnis.
Apsvarstykite ir tai, ar patalpų, lauko girlianda turėtų tik šviesti, ar domina ir mirksėjimo funkcija. Papildomų privalumų suteiks ir laikmačio funkcija, taip pat girliandos valdymas pulteliu.

LED girliandos lauko erdvės puošimui

Pasakiška, kai kalėdinė atmosfera pasitinka vos įžengus į kiemą, todėl girliandas rinkitės ne tik namų patalpoms, bet ir laukui. Čia jomis puoškite patį namą ir kitus kieme esančius statinius, medžius, sodo suoliuką, pavėsinę ar kitas zonas. Tiesa, jei lemputes kabinsite lauke, rinkitės tik tokias, kurios tinka eksploatuoti lauko sąlygomis. Jos turi demonstruoti aukštą atsparumą šalčiui, drėgmei, vandeniui ir kitiems aplinkos veiksniams.
Lauko dekorui populiarios tiek įprastos lauko girliandos, varvekliai, o taip pat ir šviečiantys kabeliai, kuriuose LED diodai apsaugoti storu užpildu, primenančiu kabelį. Itin aukštos kokybės gaminiai tinka naudojimui lauke.
Jei perkama girlianda elektrinė, įsitikinkite kad šalia bus elektros lizdas arba kad yra galimybė prijungti ilgintuvą. Jei tokių galimybių nėra, tada laukui žvalgykitės kokybiškos lauko girliandos su baterijomis, o dar geriau – su saulės įkraunama baterija.

Elektrinės girliandos namams

Vidaus patalpoms dažniausiai pasirenkamos paprastos lempučių girliandos: tiek turinčios smulkias lemputes, tiek ir didesnius burbuliukus. Vaikų kambariams ar kitų erdvių žaismingiems, originaliems sprendimams įgyvendinti populiarios išskirtinių formų girliandos, pavyzdžiui, žvaigždutės.
Daug dailių, stilingų ir prabangių idėjų realizuoti galite pasitelkę smulkių lempučių girliandas.
Namų langams papuošti labai tinka girliandos užuolaidos – įspūdingai atrodo jaukiais vakarais ir padeda namuose kurti šventišką, magišką nuotaiką.

Kalėdinės girliandos mūsų asortimente

Mūsų asortimentas toks turtingas pačių įvairiausių girliandų, kad sau tinkamus variantus atras ir tie pirkėjai, kurių poreikių sąrašas kuklus, ir tie, kurie yra gana išrankūs. Plati girliandų įvairovė pagal tipą, spalvas, ilgį, lempučių skaičių ir kitus kriterijus.
· Smulkių lempučių kalėdinės, naujametinės girliandos su saulės baterija bus tobulas variantas tada, kai šalia nėra elektros lizdo. Saulės baterija kraunasi dienos metu, jos krovimosi laikas siekia maždaug šešias valandas, o šviesti tamsiuoju paros metu jos gali net apie 10 valandų ar ilgiau.
· LED smulkių lempučių girliandos: su juodu ar baltu laidu; šiltos ar šaltos baltos spalvos; 9, 10 metrų ilgio; turinčios 60, 100 ar kitokį skaičių LED lempučių. Šių girliandų laidui naudojama minkšta, bet patvari guma, todėl lengvai galėsite išgauti norimas kompozicijas. Girliandas galima jungti tarpusavyje, jei reikia ilgesnių. Šios lemputės puikiai tiks namams ir laukui, jas lengva vynioti aplink eglutę, medžių kamienus, pavėsinės kolonas, terasos turėklus ir pan.
· Stambių lempučių girliandos labai tiks tada, kai norite, kad jos taptų akcentu. Beje, jos šauniai atrodys ne tik kalėdiniu laikotarpiu, bet net ir vasarą, pakabintos terasoje, balkone, sodo pavėsinėje ar tiesiog tarp medžių. Platus spalvų spektras: šilta arba šalta balta, taip pat geltona, raudona, oranžinė, mėlyna, rausva, žalia.
· Šviečiantys kabeliai – labai aukštos kokybės, lankstūs, tinka naudoti namuose ir lauke. Šie kabeliai karpomi, tad galite tiksliai apskaičiuoti, kokio ilgio kabelio jums reikia ir nepermokėti.
· LED juostos, kurių vidutinis švietimo laikas siekia net apie 50 000 valandų! Šios juostos parduodamos be maitinimo šaltinio. Pirkdami maitinimo šaltinį paskaičiuokite, kokio galingumo jis turėtų būti. Skaičiuojama, kad metrui LED juostos reikia 6W galingumo maitinimo šaltinio, tad, jei, pavyzdžiui, jūsų LED juostos ilgis bus 5 metrai, tai maitinimo šaltinio galingumas turėtų būti 30W.
· Be jau išvardytų girliandų, mūsų pasiūloje galite rasti ir kitokių, kurios padės tobulai išpildyti jūsų susikurtą kalėdinio apšvietimo viziją.

Profesionalios lauko girliandos internetu: kodėl verta pirkti čia?

Puikiai išplėtota elektroninė prekyba pirkėjams suteikia tiek daug privalumų! Galite pirkti bet kuriuo paros metu, būdami bet kurioje vietoje, galite lengvai palyginti skirtingų pardavėjų kainas, o ir pats pirkimas užtrunka kur kas trumpiau. Visais šiais ir dar daugiau privalumų pasinaudosite ir pirkdami mūsų e. parduotuvėje.
Girliandos kalėdinės atmosferos sukūrimui čia yra vienas iš populiariausių pasirinkimų. Jei ir jums aktualios kokybiškos, patvarios, stilingos vidaus patalpų ar lauko girliandos, mūsų asortimente turėsite iš ko pasirinkti. Negana to, pirkti čia bus labai patogu ir galėsite efektyviai taupyti brangų savo laiką. Prie mūsų prekių pateiktos jas iliustruojančios nuotraukos, svarbiausia techninė informacija, tiksli kaina, taip pat matyti, jei konkretiems gaminiams taikoma akcija. Prie daugelio prekių yra ir jas jau įsigijusiųjų atsiliepimai, kas taip pat padės lengviau apsispręsti renkantis.
Kadangi apšvietimo sprendimų rinkoje dirbame jau seniai, galime pasiūlyti įvairius variantus: nuo paprastų iki itin įmantrių. Taip pat klientus visada maloniai nustebiname ir patrauklia aukštos kokybės produktų kaina.
Pirkti internetu iš mūsų e. parduotuvės labai patogu ir todėl, kad esate nepriklausomi nuo strateginės vietos. Mes įsikūrę Vilniuje, bet mūsų produkcija jus gali pasiekti bet kuriame Lietuvos mieste: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje ar kt.
Kalėdinės girliandos internetu iš mūsų e. parduotuvės – patogu, greita ir saugu pirkti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika