Kaip papuošti langus Kalėdoms?

Sako, langai yra namų akys, o jus akys visuomet pastebimos, tiesa? Tad galvojant apie namų puošimą gražiosioms metų šventėms langams reikėtų skirti nemažai dėmesio. Todėl pateikiame patarimų ir idėjų, kaip papuošti langus Kalėdoms, kad jie ir iš lauko pusės atrodytų įstabiai, ir namuose sustiprintų kalėdinę nuotaiką.

Girliandų spindėjimas

Koks Kalėdų dekoras be girliandų! Jei langas didelis, labai gražus sprendimas būtų užuolaidų tipo girlianda. Ją galite kabinti įprastai, kad vilnijančios iki žemės lempučių gijos laisvai kristų žemyn. O taip pat galite perskirti per vidurį ir suimti gijas šonuose, tarsi tikras užuolaidas. Mažesniems langams puikiai tiks varveklių tipo girliandos. Taip pat galite pakabinti ir įprastą lempučių girliandą, bet rinkitės turinčią didelius burbuliukus ar kitos formos lemputes – įspūdis bus kur kas didesnis.

Vainikas

Kalėdinis vainikas yra vienas iš gražiausių šios šventės papuošimų. Jį galite įsigyti pagamintą arba susikurti patys. Vainiką kabinkite ant lango, galite papuošti lemputėmis, kad būtų matomas jo spindėjimas.

Popierinė žvaigždė

Tai bus subtilus minimalistinis lango dekoras, kuris labai tiks bet kokio interjero patalpai: klasikinei, moderniai, romantiško, urbanistinio ar kitokio stiliaus. Žvaigždė – labai universalus, paprastas, bet efektingas sprendimas.

Palangės dekoravimas

Jei palangė didelė ir plati, paklokite gyvų ar dirbtinių eglišakių, pušies ar kėnio šakų. Tarp jų komponuokite LED žvakutes – labai estetiškas ir magiškas vaizdas bus tiek iš lauko, tiek kambaryje. Minimalistiniam palangės dekorui galite pasirinkti stiklinį indą su viduje esančiomis smulkių lempučių girliandomis, taip pat puikus variantas būtų dailių kalėdinių žibintų kompozicija. Dar viena idėja – paberkite dirbtinio sniego arba paklokite paprastos agroplėvelės ir ant jos patupdykite dovanėlių imitacijas, kankorėžių kompozicijas. Ant palangės magiškai atrodys ir maža spindinti kalėdinė eglutė, nedidelis klasikinis žibintas bei keli kankorėžiai.

Langų lipdukai

Įsigykite langų lipdukų, kurių spektras labai įvairus: galite lipdyti pavienius objektus, pavyzdžiui, žvaigždutes, eglutes, angeliukus, varpelius ir pan., arba sukurti dailų paveikslą ant lango. Beje, šis puošybos variantas bus labai smagus vaikams, tad idealiai tiks vaikų kambariui.

Dalintis:

Kitos naujienos

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika