LED juostos

LED juostos patiks tiems, kurie nori nebrangiai, bet efektingai papuošti namus ar kiemą Kalėdoms, Naujiesiems metams ar bet kuriai kitai šventei arba tiesiog pagyvinti interjerą spalvomis bei subtiliu spindesiu. Šios juostos suteikia labai daug dekoro galimybių, tad jūsų rankose bus tobulas įrankis, kuriuo itin lengvai ir nedidelėmis investicijomis sukursite įstabią atmosferą. Negana to, šios juostos yra ir stilingas apšvietimo sprendimas. Mūsų asortimente laukia didelė LED juostų įvairovė patrauklia kaina. Nustatykite savo prioritetus ir išsirinkite tai, kas juos geriausiai atitiks!

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Kuo išsiskiria LED juostos?

LED juostos skleidžia įstabią šviesą, kuri patalpai ar kitai erdvei suteiks estetikos, prabangos įspūdį, o taip pat drauge taps stilingu papildomu apšvietimo elementu.
Aukštas universalumas: tinka svetainei, miegamojo erdvei, vaikų kambariui, virtuvei, voniai, prieškambariui, darbo zonai, laiptams, nišoms, lentynoms, paveikslams, veidrodžiams ir kt. Puikus sprendimas LED juostos montavimas po pakabinamomis virtuvinėmis spintelėmis, lentynomis ir panašiai – taip jos apšviečia žemiau esančią erdvę. Lauke puikiai atrodo pritvirtintos palei stogo briauną, pavėsinėje, terasoje, balkone, ant pergolės ir kt.
Prie LED juostų populiarumo svariai prisideda ir tai, kad jų šviesa ryškesnė, tačiau pati juosta neįkaista, o svarbiausia – jos ekonomiškos.

Kaip išsirinkti LED juostą?

Renkantis LED juostą pirmiausia atkreipkite dėmesį į tai, ar ji bus skirta vidaus patalpoms, ar laukui. Jokiu būdu lauke nemontuokite tų, kurios skirtos tik patalpoms. Jei juosta turi IP65 ar IP67 atsparumo klasę, ją galite naudoti lauke, žemesnių atsparumo klasių juostos tinkamos tik vidaus patalpoms.
Kitas aspektas – kokio ilgio juostos reikės. Ją galite klijuoti palei lubas per visą kambario perimetrą, taip pat tokią juostą galite pasirinkti, norėdami namuose išryškinti tam tikras zonas ar akcentus, pavyzdžiui, nišą, veidrodį, paveikslą, lentyną ar kt. Išmatuokite atstumą ir įsigykite tiek juostos, kiek reikia, nes jos yra karpomos.
Nuspręskite, labiau tiks šilti ar šalti tonai. Romantiškuose, kaimiškuose, klasikiniuose interjeruose puikiai vietą atranda šiltos baltos spalvos LED juostos, o štai moderniuose interjeruose tobulai tinka šaltas atspalvis. Vaikų kambariams, šventėms ar kitoms erdvėms, kuriose norisi spalvų ir žaismingumo, idealiai tiks spalvotos LED juostos.
Ar reikalingas ryškumas? Kuo didesnis juostos galingumas, tuo ryškiau ji švies. Tad, pavyzdžiui, svetainei, darbo erdvei, prieškambariui, virtuvei, populiaru rinktis galingesnes LED juostas, o štai miegamojo ar kitoms poilsio, atsipalaidavimo zonoms labiau tiks mažesnio galingumo juostos.
Kuo daugiau LED diodų viename metre, tuo juosta švies gražiau – apšvietimas bus natūralesnis, dailesnis, nebus matomi atskiri diodai.

LED juostos pajungimas

LED juostos montavimas labai paprastas ir užims mažai jūsų laiko. Jos gali būti tiesiog klijuojamos ant norimo paviršiaus. Tad pasirinkite, kurią namų ar lauko zoną dekoruosite, vyniokite juostą ir klijuokite prie paviršiaus: medinio, stiklinio, plastikinio, tinkuoto, dažyto ar kitokio.
LED juostų tvirtinimui galima naudoti ir aliuminio profilį, kad juosta galėtų tinkamai aušintis. Drauge tai bus geras estetinis sprendimas, o ir juosta prilips labai patikimai. Dar viena variantas – priklijuota juosta gali būti užglaistyta, taip sukuriant įspūdingą efektą.
Montuojamos gali būti visur: puikiai atrodo LED juostos lubose, taip pat ant sienų, baldų. Jei juosta tvirtinama su posūkiais, įsigykite kampinius sujungimus.
Reikia paminėti, jog LED juostai reikalingas maitinimo šaltinis – svarbu tiksliai paskaičiuoti reikiamą galingumą. Maitinimo šaltinis kartu 220V įtampą keis į 12V arba 24V – tokią, kurios reikia LED juostai.
Paprasčiau, jei perkamas LED juostos rinkinys, kuriame yra ir tvirtinimui reikalingi elementai.

LED juostos kaina

LED juostos kainų diapazonas platus, tačiau tai nebus didelių investicijų reikalaujantis apšvietimo sprendimas. Kainai įtakos turi tokie veiksniai kaip juostos tipas, galingumas, žinoma, ir tai, kokio ilgio juostą pasirenkate. Beje, galia turės įtakos ir tam, kiek elektros energijos juosta naudos – kuo galingesnė, tuo elektros energijos sąnaudos bus didesnės.

LED juostos mūsų asortimente

Nusprendę įsigyti LED juostą kalėdiniam ar kitos šventės, namų dekorui, mūsų pasiūloje turėsite labai platų pasirinkimą, todėl identifikuokite savo poreikius ir išsirinkti nebus sudėtinga. O mes siūlome skirtingas spalvas, ilgius, aukštą kokybę ir patikimumą.
Rinkitės LED juostas:
· Max Power Premium. Skleidžia jaukią šiltą baltą spalvą, tinkama naudoti tik viduje. Šios galingos LED juostos viename metre yra net 120 LED diodų, tad skleidžiamas net 1 800 liumenų siekiantis šviesos srautas. Galingumas – 19W/m.
· Power Premium. Skleidžia šiltą arba šaltą baltą spalvą, tinka tik vidaus patalpoms. Viename metre yra 60 LED diodų, kurie skleidžia 1 100 liumenų šviesos srautą. Galingumas – 12W/m.
· Max Premium. Skleidžia šiltą arba šaltą baltą spalvą, skirta naudoti patalpose. Metre yra 102 LED diodai, skleidžiantys 900 liumenų šviesos srautą. Galingumas – 8W/m.
· Premium. Šios juostos irgi skleidžia šaltą arba šiltą baltą spalvą, skirtos naudoti patalpose. Viename metre yra 60 LED diodų, pastarieji skleidžia 500 liumenų šviesos srautą. Galingumas – 6W/m.
· Economic. Šios LED juostos taip pat skleidžia šiltą arba šaltą baltą spalvą, yra tinkamos naudoti tik patalpose. Turi 60 LED diodų viename metre ir skleidžia 400 liumenų šviesos srautą. Galingumas – 6W/m.
· Aqua Premium. Gali šviesti šilta arba šalta balta spalva. Kaip leidžia nuspėti produkto pavadinimas, ši LED juosta atspari drėgmei ir kitam išorės poveikiui, tad bus puikus pasirinkimas naudojimui lauke (atsparumo klasė – IP65), o taip pat tiks ir patalpoms. Viename metre turi 60 diodų ir skleidžia 400 liumenų šviesos srautą. Galingumas – 6 W/m.
· Aqua Standard. Kaip ir aukščiau aptartas variantas, ši juosta skleidžia šaltą arba šiltą baltą spalvą, demonstruoja aukštą atsparumą išorės poveikiui, todėl tinka ir laukui, ir patalpoms. Viename metre yra 60 LED diodų, o skleidžiamos šviesos srautas siekia 280 liumenų. Galingumas – 4,8W/m.
· Standard. Šviečia šilta arba šalta balta spalva. Tinka vidaus patalpoms. 60 LED diodų viename metre, kurie skleidžia 280 liumenų šviesos srautą. Tarp šių gaminių yra ir RGB LED juostos, galinčios šviesti įvairiomis spalvomis. Viename metre jos turi 30 LED diodų, o šviesos srautas siekia 660 liumenų. RGB LED juostos turi IP65 atsparumo klasę, todėl tinka ir lauko erdvėms puošti, o taip pat ir patalpoms, net toms, kuriose didesnis drėgmės kiekis. Galingumas: balta spalva šviečiančios – 4,8 W/m, RGB – 6 W/m
· Dynamic. Dar vienas aukštos kokybės pasirinkimas jums. Ši juosta šviečia šalta balta spalva. Viename metre yra 48 LED diodai, o jų skleidžiama šviesa siekia 990 liumenų. IP65 atsparumo klasę atitinkanti juosta puikiai tiks eksploatuoti lauko sąlygomis, tačiau drąsiai galite rinktis ir vidaus patalpoms, net toms, kuriose daugiau drėgmės, pavyzdžiui, vonios kambariui. Šiai juostai tinkamas specialus maitinimo šaltinis Dynamic LED, kurį reikėtų įsigyti atskirai.
Visos mūsų parduodamos LED juostos yra pagamintos iš patvarių medžiagų, tad demonstruoja aukštą kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą. Šios juostos vidutiniškai šviečia net apie 50 000 valandų!
Daugelis mūsų pasiūloje esančių LED juostų yra karpomos kas metrą arba kas 5 metrus, todėl svarbu tiksliai išmatuoti, koks ilgis reikalingas jums – galimybė juostą kirpti suteikia progą įsigyti tiek, kiek reikia, ir nepermokėti.
Svarbu: mūsų pasiūloje esančios LED juostos parduodamos be maitinimo šaltinio, tad jį reikės įsigyti atskirai. Tiksliai paskaičiuokite, kokio galingumo maitinimo šaltinis jums reikalingas – skaičiavimas priklauso nuo to, koks juostos ilgis ir galingumas. Kaip apskaičiuoti? Pavyzdžiui, jei naudosite 19W/m galingumo LED juostą 5m, tai maitinimo šaltinio galingumas turi siekti ne mažiau kaip 95 W.

Spalvotos LED juostos internetu: kodėl verta pirkti čia?

Reikia LED juostos 20m, 10, daugiau ar mažiau? Tiek spalvotas, tiek vienspalves LED juostas pirkite internetu mūsų pasiūloje. Turėsite itin platų pasirinkimą patrauklia kaina, o ir pats pirkimo procesas bus lengvas bei operatyvus.
Rinktis šioje e. parduotuvėje bus labai paprasta, nes prie prekių pateiktos nuotraukos, esminės LED juostų savybės, matyti tiksli kaina ir tai, ar gaminiui taikoma akcija, o prie kai kurių prekių palikti ir jas įsigijusiųjų atsiliepimai. Visa tai padės rinktis tikslingiau ir lengviau.
Išsirinkite jūsų simpatijas pelniusią LED juostą, apmokėkite patogiu būdu, o mes pasirūpinsime sėkmingu jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje ar kitame mieste Lietuvoje. Kiekvienam iš Jūsų siūlome aukštą kokybę ir puikų kainos bei kokybė santykį.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika