Kaip pasipuošti Kalėdoms?

Žiema mums dovanoja Kalėdas – šventę, kuri asocijuojasi ne tik su šiluma, jaukumu, artimųjų susibūrimu, bet ir įstabiomis dekoracijomis. Artėjant gražiosioms žiemos šventėms dažnas traukia iš palėpės ar tolimiausių spintos kertelių kalėdinius papuošimus, peržiūri ir svarsto, ką naudos šįmet, ką dar reikia įsigyti ir kaip pasipuošti Kalėdoms.

Virtuvė

Šią erdvę puošti būtina, mat čia praleidžiate daug laiko, todėl lai gaminant jus sups šventinė nuotaika. Kai kurie mano, kad virtuvę sudėtinga dailiai papuošti Kalėdoms, tačiau patikiname, net ir nedidelė smulkmena „įpūs“ kalėdinės dvasios. Tad ant lango pakabinkite varveklių girliandą, ant palangės atraskite vietą dailiai žvakidei arba pastatomai popierinei žvaigždei. Jei virtuvėje yra valgomasis stalas, ant jo itin estetiškai atrodys stiklinė vaza, kurios viduje bus smulkučių lempučių girlianda.

Vaikų kambarys

Vaikai mėgsta spalvas, įdomias formas, tad šiai namų erdvei parinkite įmantresnių formų girliandą, pavyzdžiui, žvaigždutes ar panašią. Nepriklausomai nuo to, kokia bus pati girlianda, vaikams tikrai patiks, jei ji švies ne viena spalva, tačiau keliomis. Beje, šiai erdvei galite pasirinkti ir ilgaamžį sprendimą – LED juostą, kuri kambaryje gali likti ir jį puošti gerokai po Kalėdų.

Svetainė

Ši erdvė daugelyje būstų gauna daugiausia dėmesio puošiantis Kalėdoms. Neretai būtent šioje patalpoje įsikuria ir pats svarbiausias atributas – Kalėdų eglė. Jei ji stovės būtent čia, pasirūpinkite girliandomis, pirktais ar rankų darbo žaisliukais, po eglute įkurdinkite kelis skirtingo dydžio pastatomus žibintus, galite patupdyti ir dovanų maišą ar išdykusius Kalėdų elfus.

Svetainės langą gali puošti girlianda – idealiai tiktų užuolaidos tipo, juo labiau jei šioje patalpoje langas vitrininis. Knygų lentyną, sekciją, židinio atbrailą gali papuošti LED žvakės, dailios žvakidės, pastatomos popierinės žvaigždės, stikliniai indai su viduje esančiomis smulkių lempučių girliandomis, muzikinės dėžutės.

Nepamirškime ir lauko!

Kalėdinio dekoro tąsa turėtų būti ir kieme. Lauko erdvei rinkitės šviečiančius kabelius arba lauko sąlygomis tinkamas eksploatuoti girliandas, ant medžių pakabinkite dekoratyvinių šviečiančių burbulų, prie įėjimo į namus pastatykite kelis žibintus. Pastarųjų pasirinkimas platus – rasite derančius ir rustic, klasikinėje, ir modernioje aplinkoje. O ant durų pakabinkite kalėdinį vainiką.

Dalintis:

Kitos naujienos

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika