Kaip papuošti kiemą Kalėdoms?

Kai dažnas artėjant –žiemos šventėms kuria namų puošybos idėjas, nuosavus kiemus turintys kuria ir kitas vizijas – kaip papuošti kiemą Kalėdoms. Juk kiemas yra tai, ką pamatome pirmiausia grįžę namo, todėl kaip nuostabu, kai tik įžengus pro vartelius pasitinka magiška aplinka, tiesa? Tad galime tik pasidžiaugti, jog kalėdinių dekoracijų rinka labai turtinga ir galime drąsiai kurti tiek klasikines, kuklias, tiek ir itin originalias dekoro vizijas.

Girliandos

Kalėdinis dekoravimas be girliandų? Ne, jokiu būdu. Tad pasirūpinkite, kad jūsų kiemas nušvistų šimtais ar net tūkstančiais lempučių, kurios sukurs įstabią atmosferą. Pirmiausia, pasirinkite girliandas namui bei kitiems pastatams kieme. Puikus sprendimas – girliandos varvekliai, kabinamos palei stogo briauną. Ne mažiau efektingai atrodys ir šviečiantis kabelis, kuriuo paprastai išryškinami namo kontūrai, durys, langai, stogas.

Nepamirškite ir augalų. Jei kieme turite lapuočių, kurie žiemą stūkso niūrūs ir „pliki“, pagyvinkite juos girliandomis – puikiai tiks tinklelis arba smulkių lempučių girliandos – vyniokite aplink kamieną ir stambesnes šakas. Jei kieme turite augančią eglutę, pušį ar kėnį, jie tikrai nusipelnė lempučių girliandos!

Terasai, balkonui, pastogei prie įėjimo į namus rinkitės didelių burbulų girliandas, kurios tiks ir klasikiniam, ir moderniam eksterjerui.

Labai dailiai atrodys girliandomis puoštos sūpynės, sodo suoliukas, tiltelio turėklai, laiptų turėklai.

Žibintai

Tai labai dekoratyvus, romantiškas ir estetika alsuojantis pasirinkimas. Rinkitės pastatomus, pakabinamus, į žemė įsmeigiamus žibintus su baterijomis. Tvarus ir ekonomiškas pasirinkimas – saulės energija įkraunami žibintai. Bent vieną įkurdinkite terasoje ant stalo, keli skirtingų dydžių žibintai puikiai atrodys šalia įėjimo į namus. Palei kiemo takelius į žemę įsmeigti žibintai apšvies praėjimus. Jei žiemą bus sniego, jų švieselės, kyšančios iš pusnynų, atrodys labai žavingai.

Pakabinami žibintai – subtilumas ir elegancija. Labai tinkama vieta jiems yra ant medžių šakų.

Dekoratyviniai šviestuvai

Šie elementai irgi gali „pabirti“ palei sodo takelius, o dar geriau, jei juos pasirinksite tam tikriems sodo elementams apšviesti: suoliukui, statulėlei, dailiam akmeniui, augalui ar kt.

Kalėdinis vainikas

Svarstydami, kaip papuošti kiemą Kalėdoms, nepamirškite vieno dailiausių kalėdinių simbolių – vainiko. Jis tikrai turėtų atrasti vietą ant jūsų namų durų.

Dalintis:

Kitos naujienos

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Privatumo politika